• slide_farsang_bo_DSC_0420_800x600_500x300.jpg
  • slide_borzsony_alsos_152523_500x300.jpg
  • slide_rakoczinap4324_500x300.jpg
  • slide_matek4_2_500x300.jpg
  • slide_tanari_kepzesek_DSCF0555_500x300.jpg
  • slide_patak_P1050315_500x300.jpg
  • slide_kisinoc_tabor_500x300.jpg
  • slide_osztaly01_500x300.jpg
  • slide_helyismereti_0140315635_500x300.jpg
  • slide_alsos_diakok01_500x300.jpg
  • slide_golyatabor4_500x300.jpg
  • slide_csillag-kezek_500x300.jpg
  • slide_bvilagos_DSCN9383_500x300.jpg
  • slide_hivogatoP1050010_500x300.jpg
  • slide_tauplitz_sitabor_0829_500x300.jpg
  • bo_IMG_0287_500x300.jpg
  • slide_12b_keringo_500x300.jpg
  • slide_tauplitz_sitabor_0894_500x300.jpg
  • slide_kezi_1080367_500x300.jpg
  • slide_tolerancia_baltazar_500x300.jpg
  • slide_alsos_P1040866_500x300.jpg
  • slide_vakacio-6b_500x300.jpg
  • slide_sarkanyhajo_5329_500x300.jpg
  • slide_sportnap_P1090769_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0160_500x300.jpg
  • slide_sarkanyhajo_2014nyar_500x300.jpg
  • slide_zumba11_500x300.jpg
  • slide_13a_tanc_500x300.jpg
  • slide_egeszsegnap_alsos_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_31_500x300.jpg
  • slide_egeszsegnap_festes1_500x300.jpg
  • slide_kerekpartura_DSCF5787_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_38_500x300.jpg
  • slide_korcsolya_7a_jegen_500x300.jpg
  • slide_szentendre_belvaros_500x300.jpg
  • slide_nyaritaborok_12_500x300.jpg
  • slide_lelle_DSCN5478_500x300.jpg
  • slide_sarkanyhajo_5291_500x300.jpg
  • slide_uszoda02_500x300.jpg
  • slide_konyvtar_492_500x300.jpg
  • slide_terem2_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_16_500x300.jpg
  • bo_IMG_0193_500x300.jpg
  • slide_suliba_01_500x300.jpg
  • bo_IMG_0255_500x300.jpg
  • slide_tihany_termeszetkozeli_DSC04999_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_17_500x300.jpg
  • slide_sakanyhajo_1030693_500x300.jpg
  • slide_golya_0680_500x300.jpg
  • slide_rajzora_5873_500x300.jpg
  • slide_nyaritaborok_angol_9_500x300.jpg
  • slide_halloween_tok_500x300.jpg
  • slide_bejarat_P1030484_500x300.jpg
  • slide_ballagas_12b_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0194_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0071_500x300.jpg
  • slide_bringa_P1090835_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_13_500x300.jpg
  • slide_tauplitz_sitabor_0889_500x300.jpg
  • slide_fobejarat_diakok_500x300.jpg

2018. május 03-án megrendezett Diákolimpia körzeti atlétikai bajnokság többpróba csapatverseny eredményei


II. korcsoport (2007-2008)

Fiúk: 2. helyezés
- Conzadori Chicco Guido
- Merész Gellért
- Vrhovina Benjamin
- Kovács Boldizsár
- Stygár-Joó János
- Csévi Soma

III. korcsoport (2005-2006)

Fiúk: 7. helyezés
- Hajdu Balázs
- Drenkó Mátyás
- Czotter Benedek
- Busai Norbert
- Kiss Máté
- Szinnai László

Lányok: 7. helyezés
- Varga Orsolya
- Berényi Zoé
- Czifrik Virág
- Takács-Borók Gréta
- Takács-Borók Dorka
- Deák Noa Vanda

Egyéni összetettben:
- Varga Orsolya 3. helyezés

IV. korcsoport (2003-2004)

Fiúk: 3. helyezés
- Hevér Levente
- Tóth Barnabás
- Baksa Nándor
- Sziberth Attila
- Wittmann Gergő
- Digruber Zsombor

Lányok: 2. helyezés
- Czifrik Tünde
- Czotter Julcsi
- Imre Zsófia
- Papp Kornélia
- Dévényi Nikolett
- Kovács Deme Jázmin

Egyéni összetettben:
- Czifrik Tünde 2.helyezés
- Czotter Júlia 3. helyezés

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Gratulálunk úszóinknak a Diákolimpián elért eredményhez!

Országos Diákolimpián úszás sportágban, 4x50 méteres váltóban országos VII. helyen végeztek a következő tanulók:
Tóth Olivér 5.a, Conzadori Chicco Guido 4.b, Scheffler Soma 4.b, Árvay-Nagy Áron 5.b osztályos tanulók.

Kiemelkedő eredményükre büszkék vagyunk és gratulálunk!

Országos helyezettjeink Diákolimpián

 

Megyei elődöntőn elért kézilabda eredményeink

Kézilabda III. korcsoport lány, Megyei elődöntő III. helyezés:

5.a: Deák Noa, Berényi Regina
5.b: Takács-Borók Gréti, Takács-Borók Dorka
6.b: Czifrik Virág, Berényi Zoé
6.c: Mellák Dorka, Lévay Lili

Kézilabda III. korcsoport fiú, Megyei elődöntő III. helyezés:

4.b: Grósz Bence, Kovács Boldizsár, Merész Gellért, Vrhovina Benjámin,
5.a: Bogdán Igor
5.b: Bagi Bence, Királycsik Kornél, Kiss Máté, Várhelyi Bence
6.b: Czotter Benedek, Drenkó Mátyás, Hajdu Balázs

Kézilabda IV. korcsoport fiú, Megye területi döntő II. helyezés:

5.a: Bogdán Igor
5.b: Bagi Bence, Kiss Máté
6.b: Czotter Benedek, Hajdu Balázs
7.a: Hevér Levente, Szöllősi Szabolcs
8.b: Wittmann Gergő

Gratulálunk az elért eredményekhez!

kupaDévényi Nikolett és Merényi Luca megyei döntőn elért eredményei kötélugrás sportágban

Egyéni:

Dévényi Nikolett (8.b):
Gyorsasági verseny 30mp II. helyezés és 180 mp I. helyezés
Szabadon választott gyakorlat I. helyezés
Egyéni összetett I. helyezés

Merényi Luca (10.a):
Gyorsasági verseny 30mp II. helyezés és 180 mp I. helyezés
Szabadon választott gyakorlat II. helyezés
Egyéni összetett II. helyezés

Párosban:

Merényi Luca, Dévényi Nikolett összetett verseny I. helyezés

Gratulálunk a szép sikerekhez!

Határtalanul pályázat