• slide_bvilagos_DSCN9383_500x300.jpg
  • slide_tanari_kepzesek_DSCF0555_500x300.jpg
  • slide_helyismereti_0140315635_500x300.jpg
  • slide_zumba11_500x300.jpg
  • slide_golya201_45_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0133_500x300.jpg
  • slide_kisinoc_tabor_500x300.jpg
  • slide_sportnap_1030657_500x300.jpg
  • slide_uszoda02_500x300.jpg
  • slide_sportnap_488_500x300.jpg
  • slide_konyvtar_492_500x300.jpg
  • slide_13a_tanc_500x300.jpg
  • slide_temahet_P1040333_500x300.jpg
  • slide_matek4_1_500x300.jpg
  • bo_IMG_0350_500x300.jpg
  • slide_sakanyhajo_1030693_500x300.jpg
  • bo_IMG_0255_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_38_500x300.jpg
  • slide_osztaly01_500x300.jpg
  • slide_lelle_DSCN5478_500x300.jpg
  • slide_bringa_P1090835_500x300.jpg
  • slide_szentendre_belvaros_500x300.jpg
  • slide_matek4_2_500x300.jpg
  • slide_korcsolya_7a_jegen_500x300.jpg
  • bo_IMG_0193_500x300.jpg
  • slide_helyismeretisetak_03_500x300.jpg
  • slide_rakoczinap4324_500x300.jpg
  • slide_tihany_termeszetkozeli_01_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_16_500x300.jpg
  • slide_fobejarat_diakok_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0389_500x300.jpg
  • slide_golyatabor4_500x300.jpg
  • slide_diakok_baltazar_500x300.jpg
  • slide_matek3_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0194_500x300.jpg
  • bo_IMG_0287_500x300.jpg
  • slide_patak_P1050315_500x300.jpg
  • slide_sarkanyhajo_2014nyar_500x300.jpg
  • slide_ballagas_12b_500x300.jpg
  • slide_elmenymuhely_P1120900_500x300.jpg
  • slide_borzsony_alsos_152523_500x300.jpg
  • slide_P1030826_500x300.jpg
  • slide_hivogatoP1050010_500x300.jpg
  • slide_12b_keringo_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0071_500x300.jpg
  • slide_irodalomtabor_DSCN0531_500x300.jpg
  • slide_kezitabor_P1080347_500x300.jpg
  • slide_rajzora_5873_500x300.jpg
  • slide_nyaritaborok_33_500x300.jpg
  • slide_sarkanyhajo_5329_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_31_500x300.jpg
  • slide_tihany_termeszetkozeli_DSC04999_500x300.jpg
  • 2019_martonnap_01.jpg
  • slide_terem2_500x300.jpg
  • slide_halloween_tok_500x300.jpg
  • slide_alsos_P1040866_500x300.jpg
  • slide_rakoczinap_alsos_500x300.jpg
  • slide_golya_0680_500x300.jpg
  • slide_sportnap_P1090769_500x300.jpg
  • slide_egeszsegnap_alsos_500x300.jpg

Tanév rendje 2019-2020.

2019  
I. félév  
augusztus   felelős - érintett
21. szerda 8.00 alakuló értekezlet
10.00 Logikaalapú Alprogram képzés (aug.21.22.)
M.Reskovits Zsuzsa
22. csütörtök munkaközösség vezetői megbeszélés (8.15)
üzemorvosi vizsgálat 9.30-
M.Reskovits Zsuzsa; mk.vz
dr.Polecsák Melinda
23. péntek Művészet alapú Alprogram képzés (aug.23, 26)
Tesmozgás alapú Alprogram képzés (aug. 23, 26)
mk.értekezletek
M.Reskovits Zsuzsa;
mk.vez.
27. kedd javító és osztályozó vizsgák 8 órától
átiratkozók meghallgatása
üzemorvosi vizsgálat 11.00-
Kiss-Máté Ágnes, szaktanárok

dr Polecsák Melinda
27-28.   gólyatábor Hajdu Sz, DÖK
28. szerda Digitális alapú Alprogram képzés (aug.28-29.)
Életgyakorlat alapú Alprogram képzés (aug.28-29)
munkaközösségi értekezletek
munkacsoport megbeszélések


mk.vezetők
30 péntek munka- és tűzvédelmi oktatás 8.00
tanévnyitó értekezlet 9.00

M.Reskovits Zsuzsa
szeptember  
2. hétfő tanévnyitó iskolagyűlés 8.00: 1-8.évf; 9.00: 9-12.évf.
ingyenes tankönyvek átadása
11.00: sport-, tánc szakosztályok bemutatói
M.Reskovits Zsuzsa, 3.évf.
Vitályos Ida
Szirze A
2. hétfő szülői értekezlet 1. évfolyam  17 óra of-ők
3. kedd szülői értekezlet  17.00: 5.a; 5.b
                                 
Faragó I, Szomorú O + osztályban tanítók
6. péntek Szentendrei Sportágválasztó 9.00-12.00 alsós of-ők, tesi tanárok
6-9. péntek-hétfő Kirándulás Angliába gimnazistáknak Polencsik J, Hajdu Sz
7. szombat Pilisi tekerő (városi rendezvény) Jónás M
9. hétfő szülői értekezlet 6-12. évfolyam (16.30: 9.a, 17.00: 9.b 17.30: mindenki más)
tanszobán tanító kollégák értekezlete
szülői értekezlet 17.00: 2.,4.évf
9.évf of osztályfőnökök + osztályban tanítók
of-ők
10. kedd szülői értekezlet 17.00- 3.a, 3.b Kiss K, Hupek E
10-től kedd- 1.osztályosok diagnosztizáló mérésének előkészítése
1.osztályosok szűrése
Toldi E, Tiszóczi E, Pistyur I
12. csütörtök Intézményi Tanács, szülői mk. tanévkezdő értekezlete 17 óra M.Reskovits Zsuzsa
16. hétfő tanmenetek leadási határideje  
19. csütörtök II.Rákóczi Ferenc és kora feladatmegoldó verseny 4-8.évf
(8 fordulós verseny hetente)
Vitályos I, Nagy E
20. péntek tanulmányi kirándulás 1-12.évf.
OKTV jelentkezési határidő
osztályfőnökök, of.helyettesek
Polencsik J, szaktanárok
21. szombat Autómentes nap, őrzők napja (városi rendezvény)  
23. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zsuzsa, mk.vez.
27. péntek Törzslapok elkészítésének határideje  KRÉTA naplóban of-ők
27-28.   Kutatók éjszakája Pécsi Á
30. hétfő Tanítás nélküli munkanap 1.: Nevelőtestületi kirándulás
téma: környezettudatos szemléletformálás
Kiss K
       
október  
7. hétfő október 6. megünneplése iskolarádión keresztül (ünneplő)
koszorúzás a városi ünnepségen
15.00: nevelőtestületi értekezlet
Halász A
emlékfal: Szádeczky-K Cs, Hajdu Sz
Kiss-M Á, Polencsik J, Reskovits Zs
11. péntek Bolyai matematika csapatverseny 14.30-  (általános iskola 3-8.évf) Toldi E  
14-18. hétf-pént. belső ellenőrzés: naplóvezetés, anyakönyvek ig.helyettesek
Vízkeleti B
18. péntek napraforgó (1-4.évf.) Vesza E
18. péntek BTMN-es felülvizsgálatok beküldésének határideje Kiss-M Á
20-23. vas-szerda Határtalanul kirándulás gimis  
22. kedd október 23. megemlékezés ( ünneplő, PMK) műsor: Faragó I
emlékfal: Nagy E, Szirze A, Tar B
24. csütörtök belső képzés testnevelés mcs. Szirze A
25. péntek 1. osztályosok diagnosztizáló mérésének jelentése OH-nak
suli-buli 5-8. évf. 
Kiss-M Á 
DÖK, Czifrikné H.Sz
28.-nov.3. hétfő-  őszi szünet (utolsó tan.nap: okt.25.péntek,
első tan.nap: nov.4.hétfő)
 
    Rákóczi emlékév plakátkészítés Hollóné Szomorú Olga
november  
4. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés
belső ellenőrzés: testnevelés felmentések
M.Reskovits Zs
Kiss-M Á
7. csütörtök Bonbon matiné K.Morva O  
8. péntek Bolyai magyar csapatverseny körzeti forduló 14.30- (általános iskola) Nagy E
11. hétfő Márton napi témanap- alsó Morva O
11-23   matematika nAGYmestere  Vízkeleti B, Fellner T
14. csütörtök iskolafotózás Kiss-M Á
18. hétfő Esetmegbeszélés
5.évf
9.évf

Kiss-M Á
Polencsik 
18. hétfő szülői tájékoztató a 4 évfolyamos gimnáziumi képzésünkről 17 óra M.Reskovits Zsuzsa
21. csütörtök Rákóczi vetélkedő gimnáziumi évf. Halász A, Zalavári M
22. péntek Hívogató 1.évf 16 órától Vesza E, alsós mk
23. szombat Próba felvételi- írásbeli (magyar-matek) regisztrációval Polencsik  J.
25. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés
fogadó óra 17.00-tól
mk.vez.
Szaktanárok
28. csütörtök házi népdalverseny
Gimnáziumi nyilt nap regisztrációval
K.Morva O, Vesza E
Polencsik J
29. péntek napraforgó (1-4.évf.)
szalagavató főpróba 11.00-tól
suli-buli 5-8. évf.
Vesza Zs, alsós mk
Polencsik J
DÖK
30. szombat Munkanap (dec.14-e helyett, dec.27.péntek ledolgozása)
szalagavató PMK
Polencsik J
    Somonyi helyesírási versen yházi forduló Nagy E
    Házi sportverseny Bartha K
    Házi nyelvi verseny 6-7.évf. Czifrikné H Sz
    színházlátogatás Czifrikné H.Sz.
    belső ellenőrzés: tanmenetek megvalósulása mk.vezetők
december  
       
4. szerda Próba felvételi- szóbeli (angol) regisztrációval  14.00-
+ matek-magyar írásbeli értékelés
Polencsik J, Hajdu Sz
6. péntek jelentkezés a központi írásbeli felvételi vizsgára (határidő!) 8 évf.of-ők
7. szombat Munkanap: Mikulás kupa + kirakodó vásár alsóban
tanítási nap felső + gimi, hétfői órarend (dec.24. kedd ledolgozása)
testnevelők, tanítók
9. hétfő nevelési értekezlet 15.00-  
9-12. hétfő-csüt karácsonyi gyűjtés a Máltai Szeretetszolgálattal Gönczi E
12. csütörtök Bonbon matiné
II.Rákóczi Ferenc és kora feladatmegoldó verseny eredményhirdetés
K.Morva O 
Vitályos I, Nagy E
13. péntek napraforgó (1.-4.évf) Vesza E
14. szombat Munkanap -  csak ügyelet (nov.30-án dolgozzuk le)  
20. péntek betlehemezés 1.- 4. évf. (4.órában) Morva O
23-
      jan.5.
hétfő.-
kedd
Téli szünet (utolsó tan.nap: dec.20. péntek
első tan. nap: jan.6. hétfő)
 
    nyelvi teadélután 4-5.évf + gimi oroszosok nyelvi mk
    kirándulás Bécsbe (adventi vásár) gimnazista évfolyamok részére DÖK, Czifrikné H.Sz
    sport délután 9-12. évf. DÖK, Czifrikné H.Sz
    színházlátogatás felsősök Faragó I
    Bod Péter könyvtárhasználati verseny házi forduló Vitályos I
2020  
január  
6. hétfő első tanítási nap  
9. csütörtök Tanítás nélküli munkanap 2.:  pályaorientációs nap
Educatio, szülői bemutatkozás, ….stb
Láng H - Tiszóczi E -Polencsik J
13-16. hétfő-csüt félévi osztályozó vizsgák Kiss-Máté Á.
16. csütörtök Kazinczy szépkiejtési verseny házi forduló Faragó I, Nagy E
17.  péntek napraforgó (1-4.évf)  
18. szombat írásbeli felvételi vizsgák kilencedik évfolyamos képzésre 10.00-tól (felügyelet) Polencsik  J.
23. csütörtök pótló írásbeli felvételi vizsgák kilencedik évfolyamos képzésre 14.00-tól
Bon-bon matiné
Polencsik J
Morva O
24. péntek félévi jegyek lezárása, első félév vége, osztályozó konferencia
14.00 - : 9-12.évf.; 1-4,évf.
kb.15.00 - : 5-8.évf.
szaktanárok
M.Reskovits Zs, Polencsik J, Kiss-MÁ
27. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés vezetőség
27.-31. hétfő-pént belső ellenőrzés: KRÉTA napló vezetése  ig.helyettesek
28. kedd írásbeli felvételik megtekintése 8.00-16.00 Polencsik J
31. péntek félévi bizonyítvány kiosztásának határideje osztályfőnökök
    színházlátogatásgimnázium Czifrikné H.Sz.
    diákolimpia megyei úszóverseny Szirze A
február  
3. hétfő Félévi értekezlet 13.00-tól  (rövidített órák, du napk.ügyelet)
szülői értekezlet, fogadó óra 17 órától 
M.Reskovits Zsuzsa
of-ők
6. csütörtök félévértékelő iskolagyűlés 1-4, 5-8, 9-12.évf M.Reskovits Zsuzsa
7. péntek farsang  14.00 -16.00: 1.-4. évfolyam
           17.00 - 20.00: 5.-8. évf
alsós tanítók, Vesza E, Komán B, Mihály J
DÖK, Czifrikné H Sz
8. szombat Szülői bál SZMK
10. hétfő Diákparlament 5-8, 9-12. évolyam DÖK, Czifrikné H.Sz
14. péntek felvételi jelentkezés a középfokú iskolákba
(tanulói jelentkezési lapok továbbítása a középfokú iskoláknak)
jelentkezés az érettségire

Kiss-Máté Ágnes
Polencsuik J
21. péntek Zrínyi matematika verseny (körzeti helyszín) Vízkeleti Bea
24. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zsuzsa
25. kedd kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja (febr.25.):  Zalavári M, Lánczky Zs
26.-28. szerda-péntek  Tanítás nélküli munkanap 3-5.: síszünet
gimnáziumi szóbeli felvételik de és du

Polencsik J
       
március  
2-7.   "Pénz7" pénzügyi és vállakozói témahét - gimnázium Boda E - Fühl E
2. hétfő osztályfőnöki mk.
szülői értkezlet a hit- és erkölcstan oktatásáról 
Szirze A
M.Reskovits Zs
3. kedd Terror háza 12.ab Zalavári M, Lánczky Zs
5 csüt Bonbon matiné K.Morva O  
6. péntek Tehetség-nap: Ki mit tud Fühl E, Szomorú O, Szirze A, Faragó I, Tiszóczi E, Toldi E
13. péntek megemlékezés március 15.-ről (PMK)

suli-buli 5-8.évf.
Szent-Királyi Á
emlékfal: Kovács R, Rigó É
DÖK,Czifrikné H.Sz
16. hétfő Tanítás nélküli munkanap 6.: nevelőtestületi értekezlet
téma: mérések elemzése
ideiglenes felvétlei jegyzék nyilvánosságra hozása
Vesza E
Faragó I (mesterpr.)

Polencsik J
19-20. csüt.-pént. adatlap módosítás lehetősége 8. évfolyam Kiss-Máté Ágnes
20. péntek Víz világnapja (márc.22.)
képesség felmérés emeltszintű testnevelésre
napraforgó 1-4.évf
Tóthné Szabó T
Szirze A
Vesza E
21-25.   Bach mindenkinek fesztivál Morva O, Szomorú O
23. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zs
23-27. hétfő-péntek Digitális témahét - alsó Láng H, Vesza E
    szavalóverseny házi forduló Faragó I, Szent-KÁ
    házi sportverseny Bartha K
    angol-német nyelvi színházlátogatás Czifrikné H Sz
április  
6. hétfő belső ellenőrzés: testnevelés felmentések Kiss-Máté Ágnes
8. szerda Rákóczi nap - egészségnap + diákszínpad bemutató
Költészet napja (ápr.11)
Pistyur I/Vesza E -Szirze A - Boda E
Jassenovics E
9-14. csüt-kedd Tavaszi szünet (utolsó nap: ápr.8..szerda
első tanítási ápr.15. szerda)
 
15-20. szerda-hétfő Kis-érettségi 11.évf. (magyar, töri) Polencsik J
16. csütörtök holokauszt áldozatainak emléknapja (ápr.16.): megemlékezés emlékfallal Zalavári M 
18. szombat Nyuszi Kupa járási amatőr úszóverseny Szirze A - Vesza E
20. hétfő 15.00: nevelőtestületi értekezlet  M.Reskovits Zs
20-21. hétfő-kedd NETFIT mérés felső-gimi (feltölrtési hi. máj 29.) tesi mk.
20-24. hétfő-péntek Fenntarthatósági témahét - felső Kiss K,  T.Szabó T
22. szerda Föld napja    Kiss K, ÖKO csop
24. péntek napraforgó Vesza E, alsós mk
27. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zsuzsa
28. kedd osztályozó konferencia 12.évf. M.Reskovits Zsuzsa
29. szerda bolond ballagás a Fő téren városi szervezés
M.Reskovits ZS
30. csütörtök 12.évf. utolsó tanítási nap
11 órától ballagás

Faragó I, Kovács R
    jelentkezés az 1. évfolyamra Kiss-Máté Ágnes
    színházlátogatás Czifrikné H.Sz.
    kirándulás Ausztriába 5-8.évf Fühl E, Gönczi E
május  
       
4-7. hétfő -
csütörtök
írásbeli érettségi magyar, matek, történelem, angol
alsó de., felső - gimi du. tanít
 
8. péntek Madarak és fák napja (május 10.) ÖKO csop
11.-12. hétfő-kedd 6. évfolyam nyelvi szintfelmérő nyelvtanárok
18. hétfő 15.00: nevelőtestületi értekezlet  
18-22 hétfő-péntek 4 évfolyam nyelvi szintfelmérő angol-német szaktanárok 
18-20.   erdei iskola 4.a Elsik E
20-22.   erdei iskola 4.b Jónás M
20. szerda országos nyelvi mérés 6. és 8. évf. Szomorú Olga
20-22. szer-péntek 8-os témanapok Faragó I
25-29.   "Határtalanul" kirándulás 7.évf. Szádeczky K CS, Hajdu Sz
27. szerda Országos Kompetencia Mérés.6.,8.,10. évfolyam Szomorú Olga
29. péntek Kis érettségi írásbeli 10. évfolyam (matek, nyelvi)
napraforgó (1-4.évf)
Polencsik  J.
Vesza E
    diákolimpiai versenye: atlétika, kézilabda, úszás Szádeczky-K Cs
    nyolcadikos témanapok  Faragó I
    erdei iskola 4.évf  
június  
2-3. kedd-szerda Kis érettségi írásbeli 10. évfolyam szóbeli (matek, nyelvi) Polencsik J
4. csütörtök Nemzeti Összetartozás Napja (9. évf. ünnepségre)
- éneklés
Határtalanul témanap 5-12.évf
emlékfal: Halász A
Morva O
3-5. szerda-péntek osztályozó vizsgák Kiss-Máté Ágnes
11. csütörtök Intézményi Tanács, Szülői mk. évzáró beszámoló M.Reskovits Zsuzsa
9. kedd   osztályozó konferencia 1-11.évf. M.Reskovits ZS
8-10 hétfő-csüt ingyenes tankönyvek begyűjtése Vitályos I
12. péntek Sport nap Szirze A
15. hétfő utolsó tanítási nap
8-osok búcsúztatása 11 óra
tanévzáró ünnepély 17 óra
M. Reskovits Zs. szaktanárok
Kiss-Máté Á
16-23. hétfő-hétfő szóbeli középszintű érettségi vizsga M.Reskovits Zsuzsa
22-23 hétfő-kedd beiratkozás a gimnáziumba  
26. péntek tanévzáró értekezlet 8 óra M.Reskovits Zsuzsa                                
26. péntek nyugdíjas búcsúztatás Kiss-Máté Ágnes
loader

Határtalanul pályázat