• slide_borzsony_alsos_152523_500x300.jpg
  • slide_egeszsegnap_festes1_500x300.jpg
  • slide_sportnap_1030703_500x300.jpg
  • slide_irodalomtabor_DSCN0531_500x300.jpg
  • slide_tihany_termeszetkozeli_01_500x300.jpg
  • slide_sarkanyhajo_5329_500x300.jpg
  • slide_uszoda02_500x300.jpg
  • slide_farsang_madarijeszto_500x300.jpg
  • slide_sarkanyhajo_5291_500x300.jpg
  • slide_tihany_termeszetkozeli_DSC04999_500x300.jpg
  • slide_rakoczinap4324_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_13_500x300.jpg
  • slide_rakoczinap_alsos_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_17_500x300.jpg
  • slide_12b_keringo_500x300.jpg
  • slide_bringa_P1090835_500x300.jpg
  • slide_golyatabor4_500x300.jpg
  • slide_IMG_5936_500x300.jpg
  • slide_nyaritaborok_angol_9_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0194_500x300.jpg
  • slide_bvilagos_DSCN9383_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0160_500x300.jpg
  • slide_suliba_01_500x300.jpg
  • slide_golya201_45_500x300.jpg
  • slide_bejarat_P1030484_500x300.jpg
  • slide_13a_tanc_500x300.jpg
  • slide_diakok_baltazar_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_31_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0071_500x300.jpg
  • slide_golya_0680_500x300.jpg
  • slide_kezi_1080367_500x300.jpg
  • slide_lelle_DSCN5478_500x300.jpg
  • slide_halloween_tok_500x300.jpg
  • slide_kezitabor_P1080347_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0420_800x600_500x300.jpg
  • slide_szentendre_belvaros_500x300.jpg
  • slide_csillag-kezek_500x300.jpg
  • slide_alsos_P1040866_500x300.jpg
  • slide_alsos_diakok01_500x300.jpg
  • slide_egeszsegnap_alsos_500x300.jpg
  • slide_tolerancia_baltazar_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0069_500x300.jpg
  • slide_sportnap_P1090769_500x300.jpg
  • slide_fobejarat_diakok_500x300.jpg
  • slide_nyaritaborok_33_500x300.jpg
  • slide_zumba11_500x300.jpg
  • slide_kerekpartura_DSCF5787_500x300.jpg
  • slide_helyismeretisetak_03_500x300.jpg
  • slide_hivogatoP1050010_500x300.jpg
  • slide_konyvtar_492_500x300.jpg
  • slide_kisinoc_tabor_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_38_500x300.jpg
  • slide_terem2_500x300.jpg
  • slide_sportnap_488_500x300.jpg
  • slide_matek4_2_500x300.jpg
  • slide_sportnap_1030657_500x300.jpg
  • slide_patak_P1050315_500x300.jpg
  • slide_temahet_P1040333_500x300.jpg
  • slide_osztaly01_500x300.jpg
  • slide_helyismereti_0140315635_500x300.jpg

Tanév rendje 2017-2018.

2017  
I. félév  
augusztus   felelős - érintett
21. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés (8.00)
alakuló értekezlet (10.00); munka és tűzvédelmi oktatás
osztályfőnöki mk. értekezlet
M.Reskovits Zsuzsa;
Szirze A
mk.vez.
22. kedd tantestületi kirándulás (Tata)  
23. szerda-
péntek
munkacsoportok szervezése
munkaközösségi értekezletek
munkacsoport megbeszélések

mk.vez.
24.-25. csütörtök-
péntek
javító és osztályozó vizsgák 8 órától
átiratkozók meghallgatása
Kiss-Máté Ágnes, szaktanárok
28-30. szerda munkaközösségi értekezletek
munkacsoport megbeszélések
belső képzés munkaközösségenként, munkacsoportonként
mk.vezetők
28-29. hétfő-kedd gólyatábor DÖK, Kettősné P.E, Czifrikné H.Sz
30. szerda tanévnyitó értekezlet (8.00) M.Reskovits Zsuzsa
31. csüt. fizetős tankönyvek átadása (8.00-16.00) 10-12.évf Tóth K, Vitályos I
szeptember  
1. péntek tanévnyitó iskolagyűlés 8.00: 1-8.évf; 9.00: 9-12.
ingyenes tankönyvek átadása
11.00: táncbemutatók
M.Reskovits Zsuzsa, 3.évf.
Tóth K
4. hétfő szülői értekezlet 1-4. évfolyam 17 óra  
8. péntek Szentendre Sportnapja (városi rendezvény)
szülői értekezlet  17.00: 5.a; 5.b
alsós of-ők, tesi tanárok
osztályfőnökök
9. szombat Pilisi tekerő (városi rendezvény) Jónás M, Kiss K, Szirze A
11. hétfő szülői értekezlet 6-12. évfolyam (17.00: 9.a, 9.b 18.00: mindenki más)
tanszobán tanító kollégák értekezlete
osztályfőnökök
    1.osztályosok diagnosztizáló mérésének előkészítése
1.osztályosok szűrése
Toldi E
14. csütörtök Intézményi Tanács, szülői mk. tanévkezdő értekezlete 17 óra M.Reskovits Zsuzsa
15 péntek OKTV jelentkezés határidő
tanmenetek leadási határideje
szaktanárok Polencsik J.
22. péntek Autómentes nap, őrzők napja (városi rendezvény) alós mk.
25. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zsuzsa, mk.vez.
29. péntek Törzslapok leadásának határideje
Kutatók éjszakája
of-ők
Csurja E
30. szombat kerékpártúra felső-gimi: Vác Tar B.
       
október  
5. csütörtök október 6. megünneplése (ünneplő) Lánczky Zs-Pózner E
emlékfal: Szomorú O-Faragó I
6. péntek tanulmányi kirándulás 1-12.évf.
koszorúzás a városi ünnepségen
osztályfőnökök, of.helyettesek
9. hétfő 15.00: nevelőtestületi értekezlet
+ osztályfőnöki mk (pályaorientációs nap előkészítés)
 
13. péntek Bolyai matematika csapatverseny (általános iskola 3-8.évf) Toldi E  
16.- hétfő- írásbeli érettségik középszint Polencsik J
16-20. hétf-pént. belső ellenőrzés: naplóvezetés, anyakönyvek  ig.helyettesek
20. péntek október 23. megemlékezés ( ünneplő, PMK) műsor:
emlékfal: Kiss-Máté Á, Hajdu T
27. péntek 1. osztályosok diagnosztizáló mérésének jelentése OH-nak
suli-buli 5-8. évf. 
Kiss-M Á 
DÖK, Kettősné P.E, Czifrikné H.Sz
30.-nov.3. hétfő-  őszi szünet (utolsó tan.nap: okt.27.péntek,
első tan.nap: nov.6.hétfő)
 
    OKTV versenyek 1.forduló  
    alsós tanulmányi verseny I.ford. Komán B
november  
6. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés
belső ellenőrzés: testnevelés felmentések
 
9. csütörtök iskola és osztály fotózás Kiss-M Á   
10. péntek Bolyai magyar csapatverseny körzeti forduló (általános iskola) Nagy E
13. hétfő Tanítás nélküli munkanap 1.: Nevelési értekezlet (téma: tehetséggondozás előadó: Gyarmati Éva)  
20. hétfő Esetmegbeszélés
kibővített BECS megbeszélés
Szent-KÁ
Faragó I
20. hétfő szülői tájékoztató a 4 évfolyamos gimnáziumi képzésünkről 17 óra
érettségi szóbeli
M.Reskovits Zsuzsa
25. szombat Próba felvételi- írásbeli (magyar-matek) regisztrációval Polencsik  J.
27. hétfő Gimnáziumi nyilt nap regisztrációval
munkaközösség vezetői megbeszélés
fogadó óra 17.00-tól
Polencsik  J.
mk.vez.
szaktanárok
20-dec.1. hétf-pént. belső ellenőrzés: tanmenetek megvalósulása mk.vezetők
30. csütörtök Gimnáziumi nyílt nap (regisztrációval)
Bon-bon matiné
házi népdalverseny
Polencsik  J.
Morva O
    Intézményi önértékelés  
    Euroexam próbanyelvvizsga Czifrikné HSz
    színházlátogatás Czifrikné H.Sz.
    időszakos kiállítás nyelvi mk.
december  
2. szombat Mikulás kupa + kirakodó vásár alsóban
tanítási nap felső + gimi, szerdai órarend (dec.22. péntek ledolgozása)
szalagavató PMK
testnevelők, tanítók

Polencsik J
6. szerda Próba felvételi- szóbeli (angol) regisztrációval  14.00-
+ matek-magyar írásbeli értékelés
Polencsik J, Hajdu Sz
7. csütörtök Hívogató 1. évfolyamra 16 óra Láng H, Szabó M
8. péntek jelentkezés a központi írásbeli felvételi vizsgára (határidő!)
suli-buli 5-8. évf.
szülők intézik
DÖK, Kettősné P.E, Czifrikné H.Sz
11. hétfő nevelési értekezlet 15.00-  
11-14. hétfő-csüt. karácsonyi gyűjtés a Máltai Szeretetszolgálattal Kettősné P.E,
19. kedd kirándulás Bécsbe (adventi vásár) gimnazista évfolyamok részére DÖK, Kettősné P.E, Czifrikné H.Sz
20. szerda suli buli 5-8.évf. DÖK, Kettősné P.E, Czifrikné H.Sz
21. csütörtök betlehemezés 1.- 4. évf. (4.órában) Morva O.
22. péntek pihenőnap (ledolgozzuk december 2-án)  
27-
      jan.2.
hétfő.-
kedd
Téli szünet (utolsó tan.nap: dec.21. csütörtök
első tan. nap: jan.3. szerda)
 
       
    sport délután 9-12. évf. DÖK, Kettősné P.E, Czifrikné H.Sz
2018  
január  
3. szerda első tanítási nap  
9-12. kedd-pént. félévi osztályozó vizsgák Kiss-Máté Á.
11. csütörtök Kazinczy szépkiejtési verseny házi forduló Faragó I, Nagy E
15. hétfő Diákparlament 5-12. évolyam DÖK, Kettősné P.E, Czifrikné H.Sz
18. csütörtök Tanítás nélküli munkanap 2.:  pályaorientációs nap
Educatio, szülői bemutatkozás, ….stb
Bon-bon matiné
of-ők

Morva O
20. szombat írásbeli felvételi vizsgák kilencedik évfolyamos képzésre 10.00-tól (felügyelet) Polencsik  J.
25. csütörtök pótló írásbeli felvételi vizsgák kilencedik évfolyamos képzésre 14.00-tól  Polencsik J
26. péntek félévi jegyek lezárása, első félév vége, osztályozó konferencia
14.00 - : 9-12.évf.; 1-4,évf.
kb.15.00 - : 5-8.évf.
szaktanárok
Polencsik J, Kiss-MÁ
Kiss-M Á
27. szombat szülői bál SZMK
29. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés vezetőség
29.-febr.2. hétfő-pént belső ellenőrzés: e-napló vezetése  ig.helyettesek
30. kedd írásbeli felvételik megtekintése 8.00-16.00 Polencsik J
    színházlátogatás Czifrikné H.Sz.
    Sítábor  ált isk., gimnázium (célország: Ausztria) Hajdu T
február  
2. péntek félévi bizonyítvány kiosztásának határideje
farsang  14.00 -16.00: 1.-4. évfolyam
               17.00 - 20.00: 5.-8. évf
osztályfőnökök
alsós tanítók, Láng H
5.-8.-os of-ők, 
5. hétfő Tanítás nélküli munkanap 3.:  félévi értekezlet M.Reskovits Zsuzsa
8. csütörtök félévértékelő iskolagyűlés 1-4, 5-8, 9-12.évf M.Reskovits Zsuzsa
10. szombat Hívogató elsősöknek  alsós mk
12. hétfő szülői értekezlet, fogadó óra 17 órától  osztályfőnökök, szaktanárok
15. csütörtök felvételi jelentkezés a középfokú iskolákba
tanulói jelentkezési lapok továbbítása a középfokú iskoláknak

Kiss-Máté Ágnes
15. csütörtök jelentkezés az érettségire M.Reskovits Zsuzsa
16. péntek Zrínyi matematika verseny (körzeti helyszín) Vízkeleti Bea
19. hétfő Tanítás nélküli munkanap 4.: nevelési értekezlet
alsó: Oravecz Márta
felső-gimi: kiégés elleni praktikák
alsó: Greffné Láng Helga
felső-gimi: Kiss Máté Ágnes
19.-márc 8. hétfő-csüt szóbeli meghallgatások a gimnáziumba jelentkezőknek Polencsik J
22. csütörtök Bon-bon matiné  Kapásiné Morva O.
26. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zsuzsa
27. kedd kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja (febr.25.): Terror háza 12.ab Kovács R, Lánczky Zs
    disputa verseny 7-12. Kis Gyöngyi
    régiós TÖK  Csurja E
március  
1. csütörtök Tudományos Diákkonferencia Szappanos I
2. péntek Ki mit tud Fühl E, Péntek I, Vesza Zs, Szomorú O,
Faragó I, Galyas L
5. hétfő osztályfőnöki mk.
szülői értkezlet a hit- és erkölcstan oktatásáról 
Szirze A
M.Reskovits Zs
9. péntek képesség felmérés emeltszintű testnevelésre
ideiglenes felvéltei jegyzék 
Szirze A.
Polencsik J
10. szombat munkanap (márc.16. helyett pénteki órarend)  
14. szerda megemlékezés március 15.-ről (PMK)

suli-buli 5-8.évf.
Halász A- Nagy E
emlékfal: Gönczi E, Boda E
DÖK, Kettősné P.E, Czifrikné H.Sz
15. csütörtök Munkaszüneti nap  
16. péntek Pihenőnap  
19. hétfő 15.00: nevelőtestületi értekezlet  
21-22. szerd-csüt adatlap módosítás lehetősége 8. évfolyam Kiss-Máté Ágnes
22. csütörtök Víz világnapja
Bon-bon matiné
Csurja E
Morva O
24. szombat Nyuszi Kupa járási amatőr úszóverseny testnevelés, alsós mk.
26. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zs
27. kedd szavalóverseny házi forduló Faragó I, Szent-KÁ
28. szerda Rákóczi nap (Skanzen- Big Game)
Rákóczi napi GÁLA (PMK)
Csurja E
Fühlné Sz E
29- csütrötök- Tavaszi szünet (utolsó nap: márc.28.szerda
első tanítási ápr.4. szerda)
 
április  
4-6. szer-péntek Kis érettségi 11. évfolyam (magyar, történ) Polencsik  J.
9. hétfő belső ellenőrzés: testnevelés felmentések Kiss-Máté Ágnes
9.-13. hétfő-péntek digitális témahét alsós mk.
11. szerda Költészet napja Faragó I
16. hétfő 15.00: nevelőtestületi értekezlet
holokauszt áldozatainak emléknapja (ápr.16.): megemlékezés emlékfallal
M.Reskovits Zs
emlékfal: Kurucz P
21. szombat munkanap (április 30. helyett hétfői órarend)
Föld napja (ápr.22.)
 
23. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zsuzsa
23.- 24. hétfő-kedd NETFIT mérés felső-gimi tesi mk.
23-27.   fenntarthatóság témahét
8.évf.témanapok EU

Faragó I
30. hétfő Pihenőnap  
    jelentkezés az 1. évfolyamra Kiss-Máté Ágnes
    Euroexam próbanyelvvizsga Czifrikné H. Szilvia
    színházlátogatás Czifrikné H.Sz.
    kirándulás Ausztriába 5-8.évf K.Szentesi Éva
    alsós tanulmányi verseny I.ford. Komán B
május  
3. csütörtök 12.ab utolsó tanítási nap
osztályozó értekezlet 14.30-tól
M.Reskovits Zsuzsa
4. péntek 17 órától ballagás Csurja E
7-8. hétfő-kedd Tanítás nélküli munkanap 5-6.: írásbeli érettségi vizsgák kezdete
magyar nyelv és irodalom, matematika
M.Reskovits Zsuzsa
9-10. szerda -
csütörtök
írásbeli érettségi történelem, angol
felső - gimi du. tanít
Madarak és fák napja (május 10.)


Csurja E
14-15. hétfő-kedd 6. évfolyam nyelvi szintfelmérő nyelvtanárok
14. hétfő 15.00: nevelőtestületi értekezlet  
14-18. hétfő-péntek 4 évfolyam nyelvi szintfelmérő angol-német szaktanárok 
16. szerda országos nyelvi mérés 6. és 8. évf. Szomorú Olga
22-26. kedd-szombat "Határtalanul" kirándulás 7.évf. Faragó I, Szomorú O
23. szerda Országos Kompetencia Mérés.6.,8.,10. évfolyam Szomorú Olga
    4. évfolyam erdei iskola (3 nap) Szabó M, Láng H
június  
1. péntek Kis érettségi írásbeli 10. évfolyam (matek, nyelvi) Polencsik  J.
4. hétfő Kis érettségi 10. évfolyam szóbeli (matek, nyelv)
Nemzeti Összetartozás Napja (9. évf. ünnepségre)
Határtalanul témanap 5-8.évf.
DÖK Tanítás nélküli munkanap 7. (gimnáziumnak)
Polencsik J
emlékfal: Kettősné PE, SzappanosI
5-8. kedd-péntek osztályozó vizsgák Kiss-Máté Ágnes
7. csütörtök Intézményi Tanács, Szülői mk. évzáró beszámoló M.Reskovits Zsuzsa
12-13. kedd.szerda ingyenes tankönyvek begyűjtése Vitályos I
13. kedd osztályozó konferencia 1-11.évf. Kiss-Máté Á
14. csütörtök sport-nap (Pap-sziget) testnevelők
15. péntek utolsó tanítási nap
8-osok búcsúztatása
M. Reskovits Zs. szaktanárok
Kiss-Máté Á
18- 25. hétfő-hétfő szóbeli középszintű érettségi vizsga M.Reskovits Zsuzsa
21-22. csüt-pént. beiratkozás a gimnáziumba Frei Erika
27. szerda tanévzáró értekezlet 8 óra
tanévzáró ünnepély 17.30
M.Reskovits Zsuzsa                                
       
loader

Határtalanul pályázat